Dubai

Dubaide ki Avrupanın Kalbi altı adadan oluşmaktadır. Ana Avrupa,Monako,Almanya,İsveç,İsviçre ve St.Petersburg. Adalar altı milyon fit kare olarak ölçülmüş ve aynı zamanda 16000 kişiyi ağırlayabilecektir.Kusursuz ada deneyimini yaratmak için geleneksel yakıtlı araçlara izin verilmeyecektir.Birinci etap Avrupanın Kalbi projesi 2016’ın üçüncü çeyreğine kadar tamamlanacak ve projenin kalan kısımları etaplar halinde 2016,2017 ve 2018 sonunda bitirilmiş olacaktır.

Brochure Cote D'Azur Updated (LR_Spreads)
Başdöndüren Yer
Denize Sıfır

The Côte d’Azur Hotel Ana Avrupa kıtasında, Dubai sahilinden 4 km uzaklıkta konumlandırılacaktır. Avrupanın Kalbindeki en büyük ada olan Ana Avrupa lüks otelleri,güzel iskeleleri,saf beyaz kumlu plajları,restaurantları,mağazaları,butikleri ve en üstün kalitedeki eğlence aktiviteleriyle heyecanlı seçimlere ev sahipliği yapacaktır.

Adadaki en benzersiz özellikleden biride çığır açan iklim kontrol teknolojisi olacaktır. Bu teknoloji dar Arnavut kaldırımı caddeleri ve aslına uygun olarak gerçek Avrupa iklimini, temalı iş merkezlerinin içine verecektir. Avrupanın en büyüleyici şehirlerinden ve sahile sıfır turistik mekanların bazılarından ilham alınarak,ada ziyaretçilerine her köşede farklı kültürlerin en iyisinde eğlenme ve deneyime sahip olma fırsatı vermektedir.Temalı şehir kafeleri ve butiklerinden özel plaj klupleri ve otellere kadar, Avrupa Kıtası isimlendirebilieceğimiz ülkelerden sadece bazıları olan Fransa, Italya,İspanya,Almanya Portekiz, Avustruya, Danimarka ve İsviçre’nin deneyim zevkini sizlere sunuyor.

The Côte d’Azur Hotel,The Mont Royal Hotel ve çeşitli Avrupa temalı butik oteller ve büyüleyici canlı eğlenceler ve yıl boyunca devam edecek aktivite türlerini içeren adadaki çezbedici mekanlardır.

THE CÔTE D’AZUR HOTEL

Brochure Cote D'Azur Updated

Avrupanın Kalbi 600’ün üzeri odasıyla lüks beş yıldızlı delüks plaj oteli Côte d’Azur’a ev sahipliği yapacaktır.Çağdaş Otel R esort deluks bir seçim şansı verir ve olağanüstü deluks oda olanaklarını sunar.

Otelin dizaynı modern günümüz Akdeniz mimarisinden ilham alır. Côte d’Azur la eş anlamlı(Fransa’nın güneyindeki mavi sahil),Otel güney Avrupa’nın en etkilyeci mimari ve dizaynının bazılarının başlıca özelliklerinden bir bütün oluşturmaktadır.Ayrıca da otel tamamiyle yüksek kalitedeki ve sürdürülebilir son teknoloji özelliklerine sahip olmaktan gurur duymaktadır.

Côte d’Azur Otel ana kapıya yakın ve amfi tiyatroya yürüme mesafesi içinde,Avrupanın kalbinde ki Ana Avrupanın en önemli denize sıfır bölgelerinden birinde konumlandırılacaktır.Renkli  kervansaray,yüzme havuzları,manzaralı bahçeleri,güzel beyaz kumlu plajı,çocuk klubleri,su sporları,dalış ve snorkelli aktiviteleri içeren oteldeli belirleyici nitelikteki özelliklerdir.Dahası, Côte d’Azur misafirleri çeşitli farklı Akdeniz tarzı plaj kafeleri ve özellikli restaurantları ve eğlenceli kapı önü bir sürü alışveriş imkanları ile güzel bir yemeğe davet etmektedir.

Brochure Cote D'Azur Updated 2 (Medium)

Otelin batı yönü ve tüm konaklama alanları hem  nefes kesici deniz hemde Dubai silüeti manzaralıdır ve de denize bakan bitişik Avrupa tarzı sokakları lüks butikler,kafeler ve restoranlara ev sahipliği yapacaktır. The Côte d’Azur Hotel Ana Avrupanın heyecan veren adasında ki tüm bireysel zevke ve ilgi alanlarına uygun bol aktivitelerive ideal lokasyonuyla çiftler,gruplar ve aileler için mükemmel bir tatil yeri olacaktır

Otel Avrupanın lider bir turizm markası tarafından işletilecek ve yönetilecektir.

 

Başlıca Özellikler

 • Yağmur ve kar kaplı dünyanın ilk dış iklim kontrollü alanları
 • Adada ki para birimi Euro olacaktır
 • Avrupadan ilham alınan caddeler,plazalar,marinalar ve tahta yaya kaldırımları
 • Avrupa temalı beş,altı,yedi yıldız otel seçenekleri
 • Mont Royal Otel –Çocuklu aileler için beş yıldızlı lüks otel seçimi
 • Su sporları,kısa süreli dalış,dalma ve yelkenli sporunu içeren bol miltarda aktivite
 • Benzesiz Avrupa yemekleri ve yeme-içme konseptleri
 • Çok çeşitli lüks Avrupa butikleri ve tasarımcıların mağazaları
 • Öncü bir Avrupa markası tarafından işletilen daimi bir sirk
 • Dubai’nin miraslarının en iyisini lanse edebilecek bir yer altı müzesi
 • Ekzotik vahşi yaşam ve marina hayatı ile misafilerin doğrudan yakın olabileceği ve farklı tür çeşitleri
 • Antik Akdeniz zeytin yağlarının on farklı türü
 • Avrupanın en yetenekli sokak performanslarını,sanatçılarını ve müzisyenlerini kapsayan bir takvim yılı süresince devam eden aktivite ve organizasyonlar
 • Projenin Durumu: 2017, Aralık Teslim
 • Proje Tipi: Hotel&Apartment
 • Konum: Birleşik Arap Emirlikleri-Dubai
 • Ödeme Planı: %20 Peşinat, %20 5 Ay Sonra, %20 10 Ay sonra, %40 Teslim Zamanı
 • Kira Garantisi: 10 Yıl Boyunca, Yıllık %8 Kira Garantisi

Neden Yatırımcılar Cote D’Azur Hotel’i Tercih Etmeli?

 • 10 yıl boyunca yıllık %8 kira garantisi vermesi yatırımın geri dönüş süresini kısaltmaktadır.
 • Dubai’nin her geçen gelişmesi mülk fiyatlarının da her geçen artmasını sağlamaktadır.
 • Yapmış olduğunuz yatırım hem yıllık kira garantisi sağlarken hem de değeri artmaktadır.

ALMANYA ADASINA HOŞGELDİNİZ

Almanya Adası Avrupa’nın kalbinde Alman mimarisini ve kültürünü en iyi biçimde yansıtıyor olacaktır. İlham anılan lüks günümüz Alman yaşam stilinin özü olarak ada dikkati çekmektedir.

Germany villas generala

 

“Made in Germany” tescilli markası yüksek kalitedeki ürünler/parasının karşılığı etiketli olarak  dünya çapında genel kabul görmüş ve Almanya’nın evrensel itibarını ünlü Almanlar tarafından yaratılan müthiş icatlar ile genişletmiştir.Saf yiyecek ve geleneksel içeçeklerin takdimi ve bereket festivali tatil seçenekleri yimi birinci yüzyılın getirdiği kültürel mirasın bir parçasıdır.

Germany Villas

Avrupanın kalbindeki Almanya adası güzel plaj villarına ve havuz müklerine , misafirlerin ve ikamet eden kimselerin bol miktarda temalı aktiviteler ile yıl boyunca süren eğlencelere ev sahipliği yapacaktır.Karnavalar ve Noel pazarlarından popüler Schunzenfest ve Oktoberfeste kadar,ada zengin kültürel mirası ve  Almanya ve onun insanlarının ile meşhur olmuş benzersiz yönlerini kucaklayacaktır. Alman mutfağı takvim yılında ki başlıca aktivitler süresince yapıldığı bölgeler kadar farklıdır.Almanya adası bazı ulusal ve bölgesel spesiyalleri servis edecektir : Eintopf, Bratwurst, Spargel, Sauerbraten, Kartoffelpuffer, Schnitzel, Brezel, Spätzle, Knödel, Apfelstrudel ve en saf Alman içkilerini içermektedir

Avrupanın Kalbindeki Almanya’nın farklı tatları denemek ve keşif için aşçılık turuna başlayın.

YÜZEN DENIZATI

Sadece sekiz ayda yüzen denizatı birinci ve ikinci etapları başarılı bir şekilde satıldı.”Avrupanın Kalbi” gururla üçüncü etabı sunar.
the-floating-seahorse--full-vieww (Medium)
Yüzer Denizatı’nın Rus Çarı versiyonu Avrupanın Kalbinde Denizatının üçüncü etabında mevcut olacaktır. Rus Çarı versiyonu kalp şeklinde dizayn edilecek ve Maldivlerden esinlenerek St. Petersburg adasında yer alacaktır. St. Petersburg adası beyaz kum plajları,büyük sonsuzluk havuzları,derin olmayan havuzları,gür tropik bahçeleri ve özel restaurant ve barı ile inzivaya çekilmek eşşiz büyüleyici bir tatil yeri olacaktır.

250.000 EUR’dan Başlayan Fiyatlarla