Bu mükemmel bakım evi yatırımı Birleşik Krallık’a bağlı İngiltere’nin Merseyside bölgesinde yer alır.

Yatırımcılara sunulan bu fırsat ekonomik düzeyi geliştirirken sektörün de büyümesine katkıda bulunur.

Bakım evinin bahçesi çimlerle kaplanmış ve çok güzel bir şekilde düzenlenmiştir. Huzur veren alanda rahatlatıcı ve dinlendirici aktiviteleri gerçekleştirmek için gerekli alan hazırlanmıştır. Uzman ekipler yaşlıların birbirleriyle tanışıp iyi vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Evin iç tasarımında soft renkler, eşyalar kullanılmıştır. Kişilerin konforlu ve samimi bir ortamda olması, önceki hayatına benzer bir sosyal yaşamda bulunması amaçlanmıştır.

28 tek ve 1 tane çift kişilik oda mevcuttur. Tarihi özellikleriyle de dopdolu olan bu ev muhteşem bir şekilde sunulmuştur.

Yerel Pazar Analizi

Yaptığımız analiz gösteriyor ki Merseyside’nin nüfusu yaklaşık 1,38 milyon kişidir. Bu kişilerin yaklaşık 238.000’i (%17) 65 yaş üzerindedir.

İngiltere’nin merkezinde bulunan bu yatırım, Metropolitan Borough of Sefton’un da içerisinde bulunur. Buradaki nüfus ise yaklaşık olarak 69,900 kişidir (%15). Phoenix evinin konumu oldukça merkezi bir yerdedir. Klinikler, hastaneler gibi daha pek çok sağlık gibi olanaklarına oldukça yakındır.

Ortalama doluluk oranı %95

%8 oranında 10 yıllık sabit kira getirisi

£5520 kar

Satın Alma Süreci

Rezervasyon ücreti: £2000

Rezervasyon formu doldurulduktan 28 gün içinde ödemenin yapılması gerekir.

Mülkün 5 yıllık kira getirisi aşağıdaki gibidir.

Capture

69,000 GBP’den Başlayan Fiyatlarla