Lüks bir otel yatırımı sunan bu proje 2016 yılında hizmete açılacaktır. İlk 5 yıl için %7 oranında kira garantisi sunmaktadır.

Londra şehrinin merkezinde yer alan Ibis Styles Hotel, 3 yıldızı olan ve kaliteli hizmet sunan bir kuruluştur. Hem iş hem de eğlence amaçlı seyahat eden bireylere ve ailelere uygun hizmetler vermektedir. Ibis Styles Hotel’in tasarım teması “Greenwhich Yarımadası-Dünyanın Zamanının Başladığı Yer”dir. Tasarım özellikleri zaman ve uzayı temsil eden zaman çizgileri, saat çarkları ve sonsuzluk desenlerini içerir. Sadelik, etkileşim, kalite ve neşe markanın temel değerleridir.

Eşyalı şekilde teslim edilecek olan proje, muhteşem tasarımın konfor ile buluşmasını yansıtır. Ibis Styles Hotel odalarının her biri telefon şarj etme, dinlenme ve çalışma gibi ihtiyaç ve talepleri karşılayan çok amaçlı bir yaşam ortamı sunmaktadır.

Londra

Londra, dünyanın rakipsiz başkenti olma unvanını korumaktadır. Yaklaşık 18,69 milyondan fazla ziyaretçisi ile 2014 yılında dünyanın en çok ziyaret edilen şehri olmuştur. Günlük 1.85 trilyon dolar finansal işlemler cirosu ile dünyanın en büyük finansal merkezi durumundadır.

149.900 GBP’den Başlayan Fiyatlarla