212-612 m²

2+1, 3+1

Londra

İki simgesel kule içindeki kendi bahçe manzarasına sahip 1,2 ve 3 odalı ve 360 adet kişisel tasarımlı stüdyolar. Tarihi Royal Victoria Dock(Kraliçe Victoria Rıhtımı)’na bitişik olarak konumlandırılmış Londra Kral Rıhtımı’ndaki açılıp kapanan geçite açılır ki bu bölge gelecek beş yıl boyunca ana canlı bölgelerden biri olarak yer alacaktır.

Hoola uluslararası CXWG olarak ünlenmiş mimarlar tarafından tasarlanmıştır Johnson Naylor iç tasarım uzmanı olarak ayrıca çalışmaktadır. Bahçeler Churchman Peysaj Mimarlarının çalışmasıdır.

Dalgalı biçimdeki cam balkonları bu iki hemen hemen birbirinin benzeri olan 23 ve 24 katlı konut kulelerini onların zaten yumuşak ve akışkan planlı biçimlerine güçlü bir dinamizm ekleyerek çevresini kuşatır ve bu binaları zarif bir şekilde araba parkını, bisiklet parkını ve servis alanlarını gizleyerek tepenin üzerinde ki çevre manzaralı tepenin üzerine konumlandırır ve Kraliyet Rıhtımı, Thames, O2 Arena, Olimpiyat Parkı, Kanaryalar Rıhtımı ve Londra şehrinin manzarasına hakim konumdadır.

Hoola stüdyolardan üç odalı dairelere kadar oldukça fazla seçim şansı bulunmaktadır. Spor salonu, konut sakinleri için çalışma alanları artı misafir karşılama hizmetleri ve güvenliğini de içeren bir dizi servisin tümünden yaralanabilirler. Tüm daireler bahçeden de girişe sahiptir, yarı olgunlaşmış ağaçlar ve hareketli su fıskiyelerini içeren sert ve yumuşak çim dokuya sahiptir. Hoola 21.yy sürdürürülebilir şehir yaşamıyla kaliteli ve zamansız mimariyi birleştiriyor.

  • Proje Durumu: 2016, 4.Çeyrek Teslim
  • Proje Tipi: Konut, Rezidans
  • Konum: Londra-İngiltere
  • Ödeme Planı: %20 Peşinat, %80 Tamamlandığında (Mortgage Seçenekleriyle)