26-127 m²

1+0,1+1,2+1,3+1

Liverpool

Bu görkemli prestij projesi, stüdyolar bir, iki ve üç odalı 1000 adet konut içerecektir. Bu karma kullanım görselliği ayrıca büyük çapta eğlence ve restorantlarla ticari birimleri içerisinde barındıracaktır. Özellikle Çin ticari pazarını yansıtan bağımsız profesyoneller için yaşa-çalış gibi oturum konseptli ve bu bölge için yeni kültürel ortak kullanım alanlarını içinde barındıracaktır.
Birleşik Krallık Hükumeti ile beraber çalışıp Liverpool’da ki Çin topluluğuyla planlayıp dizayn ediyoruz ki gelecek 5 yılda Birleşik Krallık’ta yapılmış en heyecanlandırıcı inşaat projelerinden biri olacaktır. BLOK Mimarlık tarafından tasarlanan taslak proje geleneksel Çin tasarımının öğelerini ve kültürünü yeni dönem modern mimariyle bir araya getiriyor.
Liverpool’daki yeni Çin Kasabası eşsiz bir tasarım ve harikulade bir yatırım fırsatı olacaktır.
KONUM
Yeni Çin Kasabası Liverpool’un kalbinde hayat buluyor. Çin’in çeyrek yüzyıl önceki şehir tarihine yakın, Liverpool’un en canlı mahalleri, pek çok seçkin yeri ve turistik merkezin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Şehrin muhteşem katedralinin gölgesinde ve Baltık Mahallesi’nin kenarında düzenlenen moda festivali, yeni Çin Kasabası Liverpool’un hareketli ticari bölgesine ve onun dünya mirası sahil şeridine sadece yürüme mesafesindedir. Çarpıcı mimari görseli ve post-modern kültürün yansıtıldığı mekanlarla çevrili, Avrupa Kültür Başkenti olarak mirasını devam ettiren Liverpool şehir merkezinin milyarlarca sterlinlik değişimindeki yap-bozun son parçasıdır.

  • Projenin Durumu: 2017 4. Çeyrek
  • Proje Tipi: Konut/Rezidans
  • Konum: Liverpool-İngiltere
  • Ödeme Planı: £5.000 Rezervasyon, %80 Sözleşme(£5.000 Rezervasyon Ücreti Dahil), %20 Teslim(%6 Faiz)& £5.000 Rezervasyon, %50 Sözleşme(£5.000 Rezervasyon Ücreti Dahil), %20 Sözleşmeden 6 Ay Sonra, %30 Teslim
  • Kira Garantisi: 2 yıl boyunca, yıllık en az %7 kira garantisi

106.994 GBP’den Başlayan Fiyatlarla;