52-100 m²

1+1,2+1,3+1

Berlin

Proje farklı ve benzersiz yeri ile modern, kentsel ve lüks daire stillerinin bir kombinasyonunu sunar. Ofis ve dairelerin güzel bir karışımı (çalışma ve yaşam dengesi) her ihtiyaç ve her türlü zevke hitap etmektedir. Her biri bu eşsiz, Strausberger Platz ve GDR dönemi topluluğun mimarisini bireysel iç mekanlara yansıtmaktadır. 55 den 99 m2’ye değişen büyüklükteki, temiz, şirin ve kolay zemin kullanımına sahip kentsel bir ortam oluştururken özünde Berlin deneyimini yaşama şansı verir.

Stalinalle etkileyici ve anıtsal mimariyi görücüye çıkarmıştır. Bir süreliğine var olacak olan bu hatırı sayılır lüks teklif için 2767 daire inşaa edilmiştir. Merkezi ısıtma, sıcak su, seramik banyolar, gömme mutfaklar, bina içi iletişim sistemi, atık yönetim sistemi ve çöp asansörü bulunmaktadır. Binadaki işçilerin çalışma alanları çok parlak ve uygun fiyatlıdır. Ünlü Alman mimar Hermann Henselman tarafından dizayn edilen, iki ana bina Stalin tarzı mimari olarak bilinen sosyalizim mimarisinin en gerçekçi örneklerinden biri arasındadır.

Konumu:

Berlin Avrupa’nın büyüyen mega kenti-gelecek 15 yıl içinde Berlin’de 250.000 yeni nüfusun yerleşeceği tahmin edilmektedir. Düşük, ancak sürekli artan alım fiyatları ve kiralar dünyanın en cazip yatırım bölgelerinden biri haline getirmektedir.

Strausberg Platz, Berlin-Mitte beldesinin sınırında ki Berlinin merkez bölgesi Friedrichshain-Kreuzberg de eşsiz konuma sahiptir. Proje, Berlin’in can alıcı turistik yerlerine stratejik olarak yakın konumlandırılmıştır. Alexanderplatz, U-Bahn, S-Bahn ve tramvay gibi toplu taşıma yakın çevresinde mevcuttur. Çeşitli dinlenme alanları, kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri, sanat galerileri ve müzeler ile çevrilidir.

  • Proje Durumu: Oturuma Hazır
  • Proje Tipi: Konut, Rezidans
  • Konum: Berlin-Almanya
  • Ödeme Planı: Peşin ve Mortgage Kredisine Uygun

Neden Yatırımcılar Central Berlin’i Tercih Etmeli?

  • Berlin dünyanın hala büyümeye devam eden mega kentlerinden biridir. 15 yıl içerisinde minimum 250.000 yeni nüfusun yerleşmesi beklenmektedir. Bu büyüme her geçen gün konut fiyatlarında ve kiralarında artışa sebep olmaktadır. Dolayısıyla dünyanın en cazip yatırım bölgelerinden biri haline getirmektedir.
  • Bu proje şehrin merkez bölgesinde olduğu için şehrin genelinde yaşanan değer artışına oranla daha fazla değer artışı yaşanmaktadır.

240.500$’dan Başlayan Fiyatlarla;