48-100 m²

1+0,1+1,2+1

Londra

Yeni lüks yaşam, Londra’nın merkezine  geldi. Küresel zenginliğin sembolü Versace Home ile işbirliği yapan AYKON Nine Elms, sizlere eşsiz yaşam deneyimlerini sunuyor. Versace Home tarafından tasarlanan lüks iç mekanları yalnızca Londra’daki bu yeni rezidansta görebilirsiniz.

Eşsiz bir mimariye sahip olan AYKON Nine Elms Kulesi, her açısından etkileyici görünüm yaratması için özenli bir şekilde inşa edilmiştir. 50 kata sahip olan bu ultra modern yapı, Londra şehrinde yeni bir ikon olarak dikkat çekmektedir. Terokota, taş ve cam kullanılan yapıda, lüks yaşamın içinde ve dışında ilham yaratmak için dünya standartlarında yeni ve farklı bir tasarım gerçekleştirildi.

2020 yılından tamamlanması planlanan AYKON Nine Elms; gelişmiş spor tesisleri, kapalı yüzme havuzu ve spa, çocuk oyun parkı, teras bahçesi, sinema gibi pek çok aktivite alanlarına sahiptir. Proje, metro, Vauxhall demiryolu ve otobüs istasyonlarına oldukça yakındır. Ayrıca, yeni Kuzey hattı uzatma ve çapraz hat projesi, Londra’nın geri kalanıyla olan ulaşım bağlantılarını daha da güçlendirmektedir. 

Versace

Versace, podyumlardan içinde yaşadığımız evlere kadar bizi kuşatan bir lüks tasarım ve vizyon dünyasıdır. 1978’te kurulan Versace, en ince işçilikli ev mitolojisi ile 21. yüzyıl yeniliğini bir araya getiren sanatsal direktör Donatella Versace tarafından yönetilmektedir.

  • Proje Durumu: 2020, Teslim
  • Proje Tipi: Konut/Rezidans
  • Konum: Londra-İngiltere
  • Ödeme Planı: Rezervasyon Tarihinden İtibaren 21 Gün İçerisinde %10, 12. Ay Sonunda %10, 18. Ay Sonunda %5, Proje Tamamlandığında %75

956.000 GBP’den Başlayan Fiyatlarla