Bolton kasaba merkezindeki çok meşhur bir yerde konumlananan bu bina, 119 süit ve 21 stüdyodan oluşmaktadır. Öğrenci konaklamasına yönelik bir binanın inşası için planlama iznini önceden almıştır. Büyüklükleri, 12-29 m2 arasında değişecek ve tüm gayrimenkuller, mükemmel bir standarda göre bitirilerek döşenecektir.

2017 yılında tamamlanacak olan 4. Great Moor Street projesi; 140 öğrenci emlakı, 119 süit ve 21 stüdyodan oluşacaktır. Bolton’daki ana üniversite kampüsüne yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesine konumlanmıştır. Barlara, restoranlara ve süpermarketlere yakın olan bu projenin, yalnızca 5 yıl içinde %60 yatırım getirisi olacaktır. Fiyatlar 46,950 poundtan başlamaktadır ve 5 yıl için %9 net kira güvencesi verilmektedir.

4. Great Moor Street projesi, bir öğrencinin konforlu yaşamak için gerek duyduğu her şeyi; resepsiyon alanı, toplu mutfaklar, çamaşırhane ve düzenlenmiş bahçeler dahil dünya standartlarındaki imkanları sunmaktadır.

Bolton tren istasyonu, bu yerin tam karşısındaki yakında tamamlanacak Bolton Ulaştırma Kavşağına yaklaşık 300 m. mesafede konumlanmıştır.

4.Great Moor Street, öğrenci gayrimenkul piyasasındaki öncü mimarlar tarafından tasarlanmıştır. En güzel malzemeleri kullanarak, mükemmel bina yaratırken hiçbir masraftan kaçınılmamaktadır. Zen’den ilham alan bahçe ve avlu, resepsiyon alanının yanı sıra sanat oyunları ve ortak alan gibi güzel imkanlarıyla bu proje, gelecek öğrenciler için mükemmel bir mekanı oluşturacaktır. Binada güvenlik olacak ve tüm bina alanı boyunca kamera bulunacaktır.

46.950 GBP’den Başlayan Fiyatlarla